Evden Eve Sigortalı Marangozlu Eşya Taşımacılığı

Günümüzde insanlar, yeni ve daha güzel binalar inşa edildikçe oralara taşınmayı hedefliyor. Ülkemizde kentsel dönüşümün de artmasıyla beraber çeşitli inşaat projeleri ortaya koyuluyor. Bu projelerle beraber taşınmayı planlayan insanlar, evden eve nakliyat firmalarının hizmetlerine yöneliyor.

evden eve nakliyat platformu kurulduğu günden bu zamana İstanbul’da tüm müşterilerine evden eve nakliyat hizmeti veriyor. Yılların verdiği deneyimle müşterilerini her zaman memnun eden çalışmalara imza atan firma, sektörde de adından sık sık söz ettiriyor.

Öncelikle firma müşterisinin evine bir uzman eksper yollayarak eşyaların durumuna ve miktarına bakarak taşınma planı ve fiyatlandırma sunmaktadır. Bu işlem tamamen ücretsiz olup, müşteriyle anlaşılmadığı takdirde ücret talep edilmemektedir.

taşınma gününde eşyaları kaliteli malzemeler kullanarak paketlemektedir. Böylece eşyaların başına bir aksilik gelmesi de engellenmiş olur. Demonte edilmesi gereken büyük mobilyalar, alanında eğitimli uzman marangozlar tarafından sökülür ve ayrı ayrı paketlenir.

Eşyalar daha sonra müşterinin tercih ettiği hizmete göre geleneksel yöntem ya da asansörlü taşımacılık kullanılarak geniş araç filosunda bulunan korunaklı araca yüklenir.

Yola çıkılır ve en uygun güzergah üzerinden belirtilen lokasyona ulaşılır. Bundan sonra ise eşyalar araçtan indirilerek taşınılacak olan eve getirilir. Eğer montaj gerektiren eşyalar varsa montajı yapılır.

Updated: 24 Kasım 2017 — 12:52

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden Eve Nakliyat Platformu © 2017 evden eve nakliyat